Najbolji memovi prvaka Real Madrida prvaka

Real Madrid je pobijedio u Cardiffu Dvanaeste . Učinio je to i protiv jednog od najkamenijih rivala u prvenstvu, Buffonovog Juventusa. Kamenita momčad, koju su neki prozvali zidom, koja je danas primila tri gola protiv Zidanea čija je momčad novi prvak Lige prvaka.

Real Madrid želio je dodati Duodécima u svoj rekord, iako je u prvim minutama izašao pomalo uspavan. Juventus je uspio zaustaviti bijele, donoseći puno opasnosti u dominacije Keylora Navasa koji je zablistao u nekoliko navrata.

Tada se pojavio Cristiano Ronaldo . Otvaranje bendu gdje je Carvajal stigao i strani koja ga vraća kako bi ga Portugalci smjestili tamo gdje Buffon nije mogao doći. No, šest minuta kasnije, Mandžukić je zabio jedan od golova prvenstva. Kontrola prsima i leđima, vadi se čileanska polovica kako bi se svladao Navas.

S izjednačenim rezultatom postignuto je poluvrijeme, navješćujući drugu polovicu srčanog udara. Onaj koji je znao svirati tipke bio je Zidane. Casemiro je udaljio susret udaljenim hicem. Lopta je dodirnula protivnika i ušla u stegu stative, gdje Buffon nije mogao doći.

I taman kad bi se Juventus najviše protegnuo za izjednačenje, došla bi posljednja slamka. Fantastičan potez Modrića koji je stigao do dna, a njegov ubačaj na bližnjoj vratnici iskoristio je Cristiano Ronaldo za 1-3 u Cardiffu. Delirij na tribinama gdje su bili navijači Real Madrida.

U posljednjem dijelu, a s Juventusom u nepovoljnom položaju nakon protjerivanja Cuadrada, Asensio će četvrtim golom potvrditi da je Real Madrid prvak Lige prvaka.

Pregledamo najbolje meme prvaka Reala iz Madrida .

Ruganje prema Barceloni

Memes Prvak Real Madrida u Ligi prvaka

Prije utakmice pronašli smo nekoliko memova koji se rugaju Barceloni.

Ne Cadiz, Cardiff

A s engleskim jezikom Sergija Ramosa uvijek postoji šala.

Dan kada je Isco bio starter i prvak Real Madrida prvaka

Mnogi su očekivali da će starter biti Gareth Bale, ali napokon je Isco krenuo sa sjajnom igrom. Zapravo je dobio velike ovacije.

Mandžukićev Čileanac vs Cristiano Ronaldo propali Čileanac

Pogodak Čileanca Mandžukića imao je odgovor Cristiana Ronalda, ali Portugalac nije pronašao vrata.

Casemiro bez žute boje

Casemiro je izdržao bez žutog kartona, unatoč činjenici da ih je bilo puno tijekom utakmice.

Sretna i ljuta

Real Madrid je pobijedio

Ali James nije igrao pic.twitter.com/Xf44TYMF3f

- Guilliam Vilasco (@GuiliamVilasco) 3. lipnja 2017

Navijači kolumbijskog Reala imali su tu gorko-slatku kombinaciju. Sretan zbog pobjede, ali uznemiren što James nije igrao.

Poštovanje Buffona

Real Madrid je samo prvak, ali dajte ovom čovjeku nešto, molim vas ðŸ '”pic.twitter.com/ZC0KM8a20v